Longevity Art 

Umění dlouhověkosti

1/9
Poslední články
Doporučujeme
Kosmetické služby
Masáže
Sauna
ověřte
naše
služby
Užívejte si svoji krásu celý den...
Studio Longevity Art

Vážení zákaníci,

 

jmenuji se Dagmar Klímová a jsem majitelkou Studia Longevity Art - Umění dlouhověkosti. Studio bylo původně založeno jako prezentační prostory pro prodej produktů a kosmetiky německé společnosti WellStar. Jenže jak už to bývá, jeden míní, život mění a stejné je to i s mým studiem. Snažím se své klienty a klientky vnímat, jejich přání, jejich potřeby a nabídnout jim to po čem touží a co v daný okamžik potřebují.

 

V dnešní uspěchané době snad každý touží po chvilce klidu, pohody, relaxace a to je to hlavní co se snažím klientům ve svém studiu nabídnout. Aby si při ošetření, kosmetice, masáži, terapii, u nás odpočinuli a načerpali sílu do dalších dnů, další práce. 

 

Proto náš salon krásy již neslouží jen jako prezentační prostory kosmetických produktů, ale můžete se u nás objednat na kosmetické procedury, permanentní make-up, pedikúru, depilaci, masáže, detoxikační kúru, aurosomaterapii a další služby. 

 

Připravujeme pro Vás také naučné přednášky například na téma péče o pleť, regenerace organismu, věci mezi nebem a zemí, meditace.

 

Jsem velmi ráda, vděčná za to, že mi do cesty přicházejí lidé, kteří jsou odborníci ve svém oboru a o klienty se starají s láskou a péčí sobě vlastní. 

 

Věřím, že i vy u nás najdete službu, produkt, kterým zahřejete, potěšíte své srdce.

 

Těším se na Vaši návštěvu a naše společná setkání

 

                                                                                                                                 Dagmar Klímová

Kosmetické služby

Základem kvalitního kosmetického ošetření  je důkladné vyčištění pleti. Prvním krokem je hloubkové čištění detoxikačním sérem. Poté následuje masáž tváře, výživa, kdy se nanáší sérum s kyselinou hyaluronovou. Pokud je potřeba můžeme aplikovat další kosmetické procedury, jako je například lifting, který slouží na vyhlazení vrásek či výživové masky, peeling. Z nabídky našich kosmetických procedur si můžete vybrat ZDE.

 

Každý si v dnešní době zakládá na krásném zevnějšku, zdravé pleti. Proto v našem studiu LA využíváme produkty německé značky WELLSAR, která je založena na lékařské bázi a přírodních produktech. Tato kosmetika, produkty jsou velmi dobře snášeny i lidmi s různými alergiemi a výborné výsledky máme u lidí s problematickou aknózní pletí, atopickým ekzémem, u dětí v pubertálním věku. Zkušební ošetření a seznámení s touto kosmetikou je u nás zdarma.

 

Stále pro své klienty hledáme a testujeme nové produkty, značky, tak aby si každý našel to, co potřebuje.

Masáže
Sauna

Pod slovem masáže si můžeme představit kdejakou masáž. Klasickou, lymfatickou, čokoládovou relaxační atd. Masáže v našem studiu rozdělujeme také do několika skupin. Základem je najít příčinu bolesti, nevolnosti, ztuhlosti. Teprve až teď, co vidím výsledky našich masérů, jsem si uvědomila, že i nevolnost žaludku, bolest hlavy, brnění nohou, rukou můžeme mít za příčinu natažený sval, skřípnutý nerv a jak málo mnohdy stačí k tomu, aby se člověk cítil opět dobře.

Pod slovem sauna u nás najdete Cedrovou saunu, cedrovou terapii. Tato sauna je výborná pro komplexní detoxikační proces, pro rozproudění lymfatického systému, prohřátí organismu, pro zlepšení psychiky. Tato procedura je výborná jak pro jednotlivce, tak i pro páry. Na požádání můžeme dodat i láhev vína, šampaňského. Po sauně následuje suchý zábal do teplé deky se šálkem horkého čaje a poté olejová masáž.

Články
Zatím žádné štítky